Adwokat Joanna Zielińska

JOANNA ZIELIŃSKA

Kancelaria Adwokacka

Zasięgnij porady! 609-77-65-42

Zakres usług kancelarii adwokackiej

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi z zakresu:

 • prawa cywilnego
 • prawa rodzinnego
 • prawa gospodarczego
 • prawa pracy
 • prawa administracyjnego
 • prawa nieruchomości
 • prawa spadkowego
 • prawa autorskiego
 • prawa budowlanego
 • prawa energetycznego
 • prawa drogowego
 • własność lokali i ochrona praw lokatorów

Kompleksowa i permanentna obsługa prawna dla firm.

Świadcząc porady prawne dla naszych Klientów zawsze gwarantujemy, iż będą one nie tylko bardzo precyzyjne, ale i w odpowiedniej formie. Skuteczność jest dla nas bardzo ważna, dlatego dobierając narzędzia doradztwa oraz zakres usługi zawsze na pierwszym miejscu stawiamy interes Państwa przedsiębiorstwa. W poszanowaniu czasu naszych Klientów udzielamy nie tylko kompleksowej pomocy, ale i jeśli sytuacja na to pozwala, konsultacji ustnych lub pisemnych. Nie obce są nam jednak bardziej skomplikowane procedury interpretacyjne, na podstawie których jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wyczerpującą analizę problemu oraz opinię na temat najlepszego rozwiązania. Dzięki permanentnej obsłudze prawnej nasi Klienci otrzymują maksymalny komfort współpracy oraz dostęp do wielu specjalnych usług, jakie możemy zaoferować. Różnicując koszty naszej pracy oraz czas ich świadczenia jesteśmy w stanie dostosować swoją pracę do Państwa indywidualnych wymagań oraz potrzeb priorytetowych dla danej sprawy.

Zawarcie umowy o stałą obsługę prawną wiąże się dla Państwa z kilkoma bardzo istotnymi korzyściami:
- oszczędność pieniędzy, gdyż jednorazowe zamówienia mogą kosztować zdecydowanie więcej niż ta sama pomoc w ramach stałej współpracy,
- wygoda świadomości całości kosztów już od początku współpracy,
- komfortowy i różnorodny sposób komunikacji z kancelarią (telefonicznie, mailowo, osobiście itd.),
- opcja obsługi prawnej w siedzibie Państwa firmy (po wcześniejszym ustaleniu dnia oraz konkretnej godziny),
- szybsza reakcja na pojawiające się problemy prawne, co znacząco wpływa na wzrost skuteczności usług naszej kancelarii,
- stały dostęp do aktualnej wiedzy prawnej w sprawach dotyczących funkcjonowania Państwa firmy,
- rzetelne przygotowanie wszelkich dokumentów (np. umów) zgodnie z potrzebami i zaleceniami naszych Klientów.

Prawnik Joanna Zielińska

Adwokat Joanna Zielińska zajmuje się udzielaniem porad prawnych dla mieszkańców miasta Łódź, choć jesteśmy otwarci na każdą propozycję i każdego petenta. Odwiedzając naszą kancelarię uzyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości usługi, za którą odpowiedzialny jest nasz prawnik. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe może być odnalezienie się w otoczeniu paragrafów i ustaw, tworzących polskie prawo. Chcemy więc zaoferować swoją pomoc, aby poświęcili Państwo jak najmniej czasu na studiowanie polskich przepisów.

Pracujący dla nas prawnik może udzielić Państwu konsultacji zarówno ustnej jak i pisemnej. Potrafimy rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy, dokładnie analizując i oceniając dostępne drogi postępowania, by następnie indywidualnie dobrać tą najwłaściwszą - najbardziej korzystną dla klienta. Mają Państwo również możliwość zawarcia umowy z naszą kancelarią, której przedmiotem będzie stała obsługa prawna firmy. Do współpracy zapraszamy także osoby indywidualne.

Pragniemy zapewnić naszym Klientom jak największy komfort korzystania z naszej pomocy, nie narażając Państwa na zbyt duże koszty. Nasz prawnik na każdym etapie współpracy stara się jak najbardziej zoptymalizować zarówno cenę usługi, jak i szybkość jej świadczenia.

Kancelaria Adwokacka
adwokat Joanna Zielińska

ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź
tel. 042 630 18 13
kom. 609 77 65 42

Filia

ul. Zamkowa 27 Ip.
95-200 Pabianice

oraz

ul. Adama Mickiewicza 17
95-060 Brzeziny