Strona Joanny ZIelińskiej

Prawo Rodzinne Łódź

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne to dziedzina z zakresu prawa cywilnego, która zajmuje się majątkowymi i niemajątkowymi relacjami między poszczególnymi członkami rodziny, a także ich stosunkami z osobami trzecimi. Prawnik do spraw rodzinnych powinien wyróżniać się nie tylko doskonałą znajomością przepisów prawa rodzinnego, ale także szczególnie rozwiniętą empatią. Adwokat od spraw rodzinnych często zajmuje się sprawami o rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, przysposobienie i innymi, które na sali sądowej budzą bardzo silne emocje. Dlatego umiejętności negocjacyjne są równie istotne, jak fachowa wiedza i doświadczenie.

Skuteczny adwokat do spraw rodzinnych to osoba, która realnie praktykuje w tym obszarze oraz zna szeroko rozumiane prawo rodzinne, aktualne orzecznictwo i poglądy doktryny, ale jest również psychologiem, który potrafi wczuć się w sytuację swojego klienta.

 

Prawo rodzinne

Rozwód
Czytaj więcej
Alimenty
Czytaj więcej
Sprawy rodzinne
Czytaj więcej
Ograniczenie władzy rodzicielskiej
Czytaj więcej
Podział majątku
Czytaj więcej
Ustalenie miejsca pobytu dziecka
Czytaj więcej
Ubezwłasnowolnienie
Czytaj więcej

Co mnie wyróżnia?

Prawo rodzinne to moja pasja od wielu lat

Od samego początku funkcjonowania kancelarii moja praktyka skupiała się głównie wokół spraw rodzinnych o różnym stopniu skomplikowania. Praktyka połączona z głębokim zaangażowaniem pozwalają mi skutecznie reprezentować interesy moich klientów.

Indywidualna analiza każdej sprawy

Każda osoba przychodzi do kancelarii ze swoją często trudną i skomplikowaną historią, dlatego prawnik do spraw rodzinnych powinien zawsze jej wysłuchać zanim udzieli porady zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Swoim klientom oferuję pełne zrozumienie i zaangażowanie, ale także merytoryczne wsparcie w trudnych chwilach.

Doświadczenie i empatia w codziennej współpracy

Wiem, że sprawy z zakresu prawa rodzinnego to dla wielu osób silny stres i duże obciążenie psychiczne. Dlatego jako doświadczony adwokat od spraw rodzinnych zawsze wychodzę naprzeciw oczekiwaniom i prezentuję jasne warunki współpracy.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną, zapewniam rzetelną i uczciwą obsługę.

podpisanie umowy

Prawo rodzinne Łódź, Brzeziny, Pabianice

Teren działania kancelarii

Głównym terenem działania mojej kancelarii jest Łódź, Brzeziny i Pabianice, czyli miastach, w których dostępne są biura kancelarii. Bez względu na te organizacyjne udogodnienia służę Państwu pomocą na terenie całego województwa łódzkiego.

Siedziba główna mojej kancelarii znajduje się w samym centrum Łodzi – przy ul. Piotrowskiej 82/XIII „U”. Adresy filii w Brzezinach i Pabianicach znajdziecie Państwo w stopce mojej strony internetowej.