Strona Joanny ZIelińskiej

Porady prawne Łódź

Łódź porady prawne

Porady prawne to podstawowy rodzaj usługi prawnej. Udzielenie porady polega na wyjaśnieniu osobie zainteresowanej jej położenia prawnego, dalszych możliwości działania, a także korzyści i ryzyk z tym związanych. Zakres porad prawnych jest bardzo zróżnicowany i może wahać się od bardzo prostych po złożone, wymagające stosowania kreatywnych, nietypowych rozwiązań.

Sposób udzielania porad prawnych należy zawsze dopasować do stanu wiedzy, wykształcenia, wieku i rozeznania danej osoby tak, aby mogła ona skutecznie skorzystać z otrzymanych informacji.

Łódź zakres usług:

Udzielanie porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego,
Wyjaśnianie konkretnych zagadnień na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej, Sporządzanie pism i podań,
Reprezentacja klientów przed urzędami,
Wsparcie dla klientów polskich i zagranicznych.

Co mnie wyróżnia?

Wieloletnie doświadczenie w sprawach rodzinnych, cywilnych

Zakres udzielanych przeze mnie porad prawnych obejmuje te dziedziny prawa, które znajdują się w obszarze mojej specjalizacji, a mianowicie: prawo rodzinne szeroko rozumiane oraz prawo cywilne w szczególności prawo spadkowe. W takiej sytuacji warto skontaktować się wcześniej z kancelarią w celu ogólnego określenia swoich potrzeb.

Stosuję język przyjazny dla odbiorców

Swoim klientom zawsze doradzam w taki sposób, aby przekazana przeze mnie wiedza była w pełni zrozumiała i pożyteczna. Język prawny potrafi być bardzo skomplikowany, dlatego staram się, aby udzielane porady prawne były przejrzyste i mogły być od razu zastosowane w praktyce.

Każda usługa traktowana jest indywidualnie

Sprawy różnią się między sobą stopniem skomplikowania i zakresem, a także usługami towarzyszącymi (np. sporządzenie pisma, wizyta w urzędzie). Dlatego nie stosuję cennika usług, ale każdą z nich wyceniam indywidualnie.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną, zapewniam rzetelną i uczciwą obsługę.

podpisanie umowy