Strona Joanny ZIelińskiej

Prawo nieruchomości Łódź

Prawo nieruchomości

Nieruchomości ze względu na swoją wartość i trwałość jako składnik majątku często są wykorzystywane jako lokata kapitału, zabezpieczenie lub wkład inwestycyjny w przedsięwzięcie. Znajomość prawa nieruchomości pozwala na sprawne przeprowadzanie transakcji z udziałem tych aktywów i odpowiednie zabezpieczenie interesów ich właścicieli.

Adwokat od nieruchomości powinien wykazywać się nie tylko w biegłości z przepisów z zakresu prawa cywilnego, ale także znajomością praktyki sądów i urzędów.

Transakcje z zakresu obrotu nieruchomościami,
Badanie stanu prawnego nieruchomości,
Negocjacje umów najmu i dzierżawy,
Użytkowanie wieczyste,
Zasiedzenie własności nieruchomości,
Zniesienie współwłasności nieruchomości,
Dochodzenie odszkodowania za wady budynku,
Dochodzenie należności za wykonane usługi budowlane.

Usługi te wykonywane są z najwyższą precyzją, kancelarię tworzy kompetentna i zaangażowana kadra prawnicza, która przy każdym zleceniu dokłada wszelkich starań, by sprawa została rozwiązana z korzyścią dla Klienta. Świadczymy profesjonalne usługi adwokata w sprawach nieruchomości na terenie Łodzi, Brzezin i Pabianic.

Co mnie wyróżnia?

Profesjonalne doradztwo z zakresu obrotu nieruchomościami

Przeprowadzając badanie stanu prawnego nieruchomości, identyfikuję zagrożenia i znajduję dla nich konkretne rozwiązania, które pozwolą zabezpieczyć interesy moich klientów. Jako doświadczony adwokat od nieruchomości przygotowuję niezbędną dokumentację i reprezentuję swoich klientów w negocjacjach.

Reprezentuję swoich klientów przed wszystkimi sądami i organami

Wieloletnie doświadczenie w sprawach dotyczących m.in. zasiedzenia własności nieruchomości, zniesienia współwłasności nieruchomości. Jako prawnik od nieruchomości występuję w imieniu swoich klientów przed sądami powszechnymi, ale nie tylko.

Nie unikam trudnych i skomplikowanych spraw

Prawo nieruchomości to złożona tematyka i wymaga indywidualnego podejścia. Uczciwe podejście do każdej sprawy, informowanie klienta o możliwych ryzykach.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną, zapewniam rzetelną i uczciwą obsługę.

podpisanie umowy