Strona Joanny ZIelińskiej

O mnie

Co mnie wyróżnia?

Ponad 20 lat doświadczenia

Przejrzyste zasady współpracy

Indywidualne podejście do klienta

Kancelaria Adwokacka adwokat Joanna Zielińska

Adwokat Joanna Zielińska zdała egzamin na aplikację sędziowską z bardzo wysokim wynikiem, co pozwoliło jej na zatrudnienie w sądzie, na stanowisku aplikanta sądowego etatowego. Przez trzy lata aplikacji sędziowskiej pracowała w łódzkich sądach rejonowym, okręgowym i apelacyjnym nabierając doświadczenia zawodowego.

Adwokat Joanna Zielińska posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, a specjalizuje się w prawie rodzinnym i spadkowym. Kancelaria Adwokacka zapewnia kompleksową obsługę prawną osób fizycznych. Zakres usług oferowanych przez Joannę Zielińską – adwokata w Łodzi, Brzezinach i Pabianicach – obejmuje wszelkie zagadnienia z dziedziny prawa rodzinnego oraz spadkowego. Oznacza to, że rzetelną pomoc uzyskają w niej m.in osoby ubiegające się rozwód, alimenty, kontakty czy też o pozbawienie bądź ograniczenie władzy rodzicielskiej dla drugiego współmałżonka; a także wszyscy Ci, którzy borykają się zawiłościami prawa spadkowego.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną, zapewniam rzetelną i uczciwą obsługę.

podpisanie umowy
Sprawdź opinie klientów

Pani Joanna jest fachowcem w swojej dziedzinie. Profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, każdemu klientowi poświęca dużo uwagi. Potrafi doradzić i poprowadzić sprawę, żeby klient był jak najbardziej zadowolony. jest konkretna i rzeczowa. Polecam Ją z całego serca, pomogła nie tylko mnie, ale moim znajomym, którzy również byli zadowoleni z porad i prowadzenia spraw.

Elżbieta Piechota