Adwokat Joanna Zielińska

JOANNA ZIELIŃSKA

Kancelaria Adwokacka

Zasięgnij porady! 609-77-65-42

Kancelaria Adwokacka adwokat Joanna Zielińska

Adwokat Joanna Zielińska posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, a specjalizuje się w prawie rodzinnym i spadkowym. Kancelaria Adwokacka zapewnia kompleksową obsługę prawną osób fizycznych. Zakres usług oferowanych przez Joannę Zielińską – adwokata w Łodzi, Brzezinach i Pabianicach – obejmuje wszelkie zagadnienia z dziedziny prawa rodzinnego oraz spadkowego. Oznacza to, że rzetelną pomoc uzyskają w niej m.in osoby ubiegające się rozwód, alimenty, kontakty czy też o pozbawienie bądź ograniczenie władzy rodzicielskiej dla drugiego współmałżonka; a także wszyscy Ci, którzy borykają się zawiłościami prawa spadkowego.

Prawo rodzinne kancelaria Łódź, Pabianice, Brzeziny

Kancelaria Adwokat Joanny Zielińskiej od wielu lat podejmuje się prowadzenia spraw z zakresu prawa rodzinnego w Łodzi, Brzezinach i Pabianicach. Jest miejscem, w którym każdy może liczyć na fachową poradę i pomoc. Prawo rodzinne to bowiem bez wątpienia szczególna dziedzina prawa, wymagająca od zajmujących się nią pełnomocników szczególnego podejścia do rozpatrywanych spraw. Równie ważna co pogłębiona znajomość wszelkich przepisów prawnych i umiejętność ich interpretacji jest w tym przypadku empatia, szczególnie w sytuacjach, gdy w grę wchodzi dobro dziecka, a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych, które posiada adwokat Joanna Zielińska.

To właśnie najmłodszych dotyczy znaczna część wszystkich spraw z zakresu prawa rodzinnego, z którymi klienci zgłaszają się do kancelarii adwokackich. Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanny Zielińskiej podejmuje się prowadzenia spraw w szczególności w przedmiocie władzy rodzicielskiej, związanych z przyznaniem alimentów, ustaleniem miejsca pobytu dziecka czy ustaleniem kontaktów z dzieckiem.

Sprawy rozwodowe Łódź, Pabianice, Brzeziny – Kancelaria Adwokacka adwokat Joanna Zielińska

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego w wielu przypadkach dotyczą również relacji małżeńskich. Adwokat Joanna Zielińska podejmuje się prowadzenia spraw rozwodowych w Łodzi i okolicach, a także spraw dotyczących separacji, podziału majątku oraz rozdzielności majątkowej. Kancelaria uczestniczy w procesach sądowych, w trakcie których może dojść do zasądzenia alimentów na rzecz drugiego małżonka, ale także udziela pomocy w najdrobniejszych sprawach taki jak sporządzenie pozwu o rozwód czy pisma procesowego. Droga sądowa może być nieunikniona w przypadku, gdy strony (współmałżonkowie) nie są w stanie dojść do konsensusu w danej sprawie, co może bardzo negatywnie odbić się na funkcjonowaniu całej rodziny.

Jeśli zatem mowa o adwokacie specjalizującym się w prawie rodzinnym w Łodzi – zarówno, gdy chodzi o ograniczenie władzy rodzicielskiej czy jej pozbawienie, przeprowadzenie rozwodu, czy też zasądzenie alimentów na dziecko – Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanny Zielińskiej jest miejscem, w którym każdy klient może liczyć na skuteczną pomoc nawet w najtrudniejszych przypadkach. Etyka zawodowa i kompleksowe podejście w sprawach rodzinnych od zawsze towarzyszy kancelarii z placówkami w Łodzi, Brzezinie i Pabianicach.

Prawo spadkowe – Łódź, Pabianice, Brzeziny

Adwokat Joanna Zielińska oferuje pomoc dotyczącą wszystkich spraw z zakresu prawa spadkowego. Sprawy spadkowe, którymi zajmują się filie kancelarii w Łodzi, Brzezinach i Pabianicach, dotyczyć mogą stwierdzenia nabycia spadku, przyjęcia i odrzucenia spadku, działu spadku, a także zapłaty zachowku. We wszystkich wyżej wymienionych sprawach adwokat od spraw spadkowych w Łodzi – Joanna Zielińska oferuje rzetelne wsparcie opierające się zarówno na sporządzeniu pism procesowych, jak i innego rodzaju formie opieki merytorycznej, w szczególności reprezentacji przed sądem. Porady udzielane przez adwokata w Łodzi w wielu przypadkach umożliwiają odziedziczenie spadku bez długu.

Rzetelny adwokat do spraw spadkowych w Łodzi, Pabianicach, Brzezinach – Joanna Zielińska

Oferujemy Państwu kompleksowe doradztwo prawne dotyczące spraw spadkowych w Łodzi, Pabianicach i Brzezinach, a także możliwość reprezentacji w sądzie oraz w urzędach państwowych. Każdorazowo dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca z klientem przyniosła pożądany przez niego skutek prawny.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia merytorycznego i troski adwokata do spraw rodzinnych w Łodzi, adwokata do spraw rozwodowych lub pełnomocnika sądowego do spraw spadkowych – Kancelaria Adwokacka adwokat Joanna Zielińska służy pomocą.

Kancelaria Adwokacka
adwokat Joanna Zielińska

ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź
tel. 042 630 18 13
kom. 609 77 65 42

Filia

ul. Zamkowa 27 Ip.
95-200 Pabianice

oraz

ul. Adama Mickiewicza 17
95-060 Brzeziny