609-77-65-42

Rozwód

Rozwód i Podział majątku – Adwokat Joanna Zielińska

Zakres prowadzenia sprawy rozwodowej przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Joanna Zielińska Łódź, Pabianice i Brzeziny:

  • orzeczenie o winie lub bez orzekania o winie (adwokat Joanna Zielińska przeprowadzi każdą sprawę o rozwód),
  • alimenty na rzecz małżonka bądź dzieci,
  • ustalenie kontaktów z dzieckiem,
  • władza rodzicielska nad dzieckiem,
  • zabezpieczenie roszczenia o alimenty i eksmisje na czas trwania procesu,
  • eksmisja małżonka,
  • ustalenie tymczasowego korzystania ze wspólnego mieszkania,
  • prowadzenie mediacji (rozwody wymagają nierzadko umiejętności wypracowania odpowiedniego konsensusu na drodze dobrowolnego porozumienia),
  • podział majątku wspólnego między małżonkami (adwokat Joanna Zielińska dołoży wszelkich starań w uzyskaniu satysfakcjonującego i uczciwego rozdzielenia dóbr materialnych).

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudnym momentem w życiu jest rozwód. Mamy również świadomość, że zaangażowany oraz doświadczony adwokat może znacznie ułatwić przetrwanie tych ciężkich chwil. Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanny Zielińskiej specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej w zakresie spraw o rozwód, a także o podział majątku wspólnego, każdą sprawę traktując priorytetowo. Podejmujemy się rzetelnej oraz skutecznej pomocy, z której skorzystać mogą mieszkańcy Łodzi, Brzezin i Pabianic. Rozwód to okoliczność generująca ogromne ilości stresu, dlatego naszą pracę opieramy na założeniu, że adwokat powinien być w pełni zaangażowany i troszczyć się o losy klienta. Do spraw podchodzimy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, biorąc pełną odpowiedzialność za formalności, wsparcie w postaci merytorycznej wiedzy oraz troskę o ograniczenie kosztów, zarówno psychicznych, jak i materialnych, które zwykle generują rozwody, czy też sprawy o podział majątku.

Aby w pełni usatysfakcjonować każdego klienta i zadbać o jego interesy w profesjonalny i efektywny sposób, chętnie podejmujemy dialog, który, jak wiemy z doświadczenia, znacznie przyspiesza rozwody i wiele ułatwia jeśli chodzi o osiągnięcie porozumienia. Jeśli czeka Cię rozwód i szukasz adwokata, który w jego trakcie zagwarantuje Ci poczucie bezpieczeństwa oraz w razie potrzeby skutecznie przeprowadzi sprawę o podział majątku,to zapraszamy do wizyty w naszej siedzibie umiejscowionej w Łodzi lub filiach w Brzezinach i Pabianicach.