Adwokat Joanna Zielińska

JOANNA ZIELIŃSKA

Kancelaria Adwokacka

Zasięgnij porady! 609-77-65-42

Sprawy spadkowe Łódź
Pabianice, Brzeziny

Dla naszych klientów z Łodzi, Brzezin oraz Pabianic prowadzimy wszystkie sprawy obejmujące prawo spadkowe w tym:

  • Stwierdzenie nabycia spadku - jako adwokat z Łodzi, Pabianic oraz Brzezin prowadzę sprawy spadkowe. Oferuję rzetelną pomoc w sporządzaniu wniosków do sądu o stwierdzenie nabycia spadku (postanowienie zapada zawsze po przeprowadzeniu rozprawy).
  • Podział spadku, zachowek - nasz adwokat Joanna Zielińska pomoże sporządzić stosowne dokumenty, potrzebne by wytoczyć powództwo o zachowek oraz podejmie fachową opiekę merytoryczną nad całą sprawą.
  • Przyjęcie bądź odrzucenie spadku - adwokat Joanna Zielińska to specjalista w dziedzinie prawa spadkowego, który chętnie rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości w tym aspekcie. Adwokat zadba, by dziedziczenie spadku odbyło się bez długów i pomoże uniknąć ich płacenia.
  • Przyjęcie spadku z dobrodziejstwem inwentarza - prawo spadkowe umożliwia ograniczenie odpowiedzialności za długi spadkowe. Kancelaria Adwokacka Joanny Zielińskiej skutecznie i fachowo podejmie się prowadzenia spraw związanych z przyjęciem spadku bez obciążenia go długami.
  • Zmiana postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku - postanowienie o stwierdzeniu nabycia spadku następuje po przeprowadzeniu rozprawy. Jeśli jest ono krzywdzące dla którejś ze stron, może ona wnieść do sądu o zmianę postanowienia. Adwokat Joanna Zielińska udzieli profesjonalnego wsparcia i na podstawie odpowiednich przesłanek pomoże skutecznie przekonać sąd do zmiany postanowienia.

Nasz adwokat Joanna Zielińska z przyjemnością pomoże Państwu przejść przez wszystkie procedury związane z procesem dziedziczenia. Sprawę o spadek, którą powierzą Państwo naszej kancelarii z miasta Łódź, Pabianice i Brzeziny, zostanie poddana szczegółowemu procesowi weryfikacji, tak aby od strony urzędowej i prawnej została załatwiona dokładnie według potrzeb i wymagań klienta.

Warto również podkreślić, że spory o spadek są bardzo często sprawami trudnymi i zawiłymi, dlatego też adwokat jest osobą niezbędną by udzielić odpowiedniej pomocy i pokierować klientem w takie sposób, aby uzyskał jak najwięcej korzyści. Kancelaria adwokat Joanny Zielińskiej służy pomocą także klientom spoza Łodzi. Zgłaszając się do naszej kancelarii mogą Państwo liczyć także na kompleksowe doradztwo prawne, pomoc adwokata w sporządzaniu dokumentów oraz możliwość reprezentacji interesów klienta przed właściwymi w sprawie spadku organami sądowymi, urzędowymi i administracyjnymi.