609-77-65-42

Spadek

Spadek – Adwokat Joanna Zielińska Łódź

Dla naszych klientów z Łodzi oraz okolic prowadzimy wszystkie sprawy z zakresu prawa spadkowego w tym:

  • stwierdzenie nabycia spadku,
  • dział spadku, zachowek,
  • przyjęcie bądź odrzucenie spadku (adwokat Joanna Zielińska chętnie rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości w tym względzie),
  • przyjęcie spadku z dobrodziejstwem inwentarza,
  • zmiana postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku.

Nasz adwokat Joanna Zielińska z przyjemnością pomoże Państwu przejść przez wszystkie procedury związane z procesem dziedziczenia. Sprawę o spadek, którą powierzą Państwo naszej kancelarii z miasta Łódź i nie tylko, zostanie poddana szczegółowemu procesowi weryfikacji, tak aby od strony urzędowej i prawnej została załatwiona dokładnie według potrzeb i wymagań klienta.

Warto również podkreślić, że spory o spadek są bardzo często sprawami trudnymi i zawiłymi, dlatego też adwokat jest osobą niezbędną by udzielić odpowiedniej pomocy i pokierować klientem w takie sposób, aby uzyskał jak najwięcej korzyści. Kancelaria adwokat Joanny Zielińskiej służy pomocą także klientom spoza Łodzi. Zgłaszając się do naszej kancelarii mogą Państwo liczyć także na kompleksowe doradztwo prawne, pomoc adwokata w sporządzaniu dokumentów oraz możliwość reprezentacji interesów klienta przed właściwymi w sprawie spadku organami sądowymi, urzędowymi i administracyjnymi.