Adwokat Joanna Zielińska

JOANNA ZIELIŃSKA

Kancelaria Adwokacka

609-77-65-42

Kancelaria Adwokacka adwokat Joanna Zielińska

Adwokat Joanna Zielińska w roku 2004 z sukcesem zdała wstępny egzamin na aplikację sędziowską. Z uwagi na wysoki wynik egzaminu otrzymała etat aplikanta sędziowskiego przy Sądzie Okręgowym w Łodzi. W roku 2007 zdała egzamin sędziowski, a następnie została zatrudniona w charakterze asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Łodzi w X Wydziale Gospodarczym. W roku 2009 adwokat Joanna Zielińska otworzyła Kancelarię Adwokacką,
którą prowadzi po dziś dzień w Łodzi, Brzezinach i Pabianicach.

Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Głównym celem jest zapewnienie klientom rzetelnej i skutecznej pomocy w podejmowaniu trudnych decyzji. Dzięki oferowanej pomocy oszczędzają oni czas, pieniądze i zwiększają swoje szanse na osiągnięcie sukcesu. Kancelaria stara się wyróżniać zarówno wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, jak również zaangażowaniem w prowadzone sprawy, terminowością i skrupulatnością.

Oferta Kancelarii obejmuje udzielanie pisemnych opinii prawnych, konsultacje prawne, sporządzanie umów oraz aktów wewnętrznych, analiza i weryfikacja umów, udział w negocjacjach handlowych oraz przede wszystkim zastępstwo prawne i procesowe w sprawach sądowych i administracyjnych.

Gwarantujemy rzetelne i fachowe podejście do powierzonych spraw. W pracy kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi, dzięki czemu zapewniają klientom pełen komfort w realizowaniu swoich celów życiowych jak i biznesowych.

Ponadto Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną firm. Udzielanie przez Kancelarię pisemnych i ustnych porad prawnych jest jednym z podstawowych sposobów świadczenia pomocy prawnej przedsiębiorcom. Mnogość regulacji prawnych i stopień ich komplikacji sprawia, że często dopiero pomoc profesjonalisty pozwala znaleźć odpowiednie pod względem prawnym rozwiązanie problemu. Zasięgniecie porady daje również możliwość uzyskania skondensowanej informacji o regulacjach prawnych na dany temat, bez konieczności samodzielnego wertowania dzienników ustaw. Porady dotyczą różnych dziedzin prawa, np. prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa cywilnego. Często konieczna jest analiza problemu z uwzględnieniem kilku gałęzi prawa.


Kancelaria istnieje od września 2009r. Przez cztery lata obsługiwała PGE Dystrybucję S.A. a także inne spółki takie jak Grupowa Oczyszczalnia ŒŚcieków sp. z o.o. w Łodzi, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi, Zakład Drogownictwa i Inżynierii.

Adwokat Joanna Zielińska posiada również doświadczenie z zakresu nadzoru nad przedsiębiorstwami z uwagi na wieloletnią praktykę w radach nadzorczych spółek kapitałowych.

Trafiamy głównie do osób fizycznych. Kancelaria prowadzi także stałą obsługę firm. Klientami kancelarii od kilku lat są też Wspólnoty Mieszkaniowe.

Z uwagi na wieloletnią obsługę PGE Dystrybucji S.A. Kancelaria jest jedną z niewielu na rynku, które specjalizują się w sprawach przeciwko zakładom energetycznym dotyczącym służebności przesyłu, wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości, odszkodowania za utratę nieruchomości.

Zapraszamy do naszej kancelarii w miastach: Łódź, Brzeziny, Pabianice.

Kancelaria Adwokacka
adwokat Joanna Zielińska

ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź
tel. 042 630 18 13
kom. 609 77 65 42

Filia

ul. Zamkowa 27 Ip.
95-200 Pabianice

oraz

ul. Adama Mickiewicza 17
95-060 Brzeziny